השכרת טלפון לוויני

השכרת טלפון לוויני

השכרת טלפונים לווינים, השכרת טלפון לוויני לכל מי שחייב תקשורת אמינה בכל מקום
השכרת טלפון לוויני במחירים ללא תחרות ושרות אישי לכל לקוח, השכרת טלפון לוויני אירידיום, השכרת טלפון לוויני אינמרסאט
לפרטים חייגו עכשיו 058-4040-1750השכרת טלפון לוויני Iridium Extreme GPS

השכרת טלפון לוויני Iridium Extreme GPS

השכרת טלפון לוויני Iridium Extreme ברשת לווינית אירידיום מספק תקשורת לווינית רציפה ואיכותית וכיסוי ג..

₪40

השכרת טלפון לוויני IsatPhone2

השכרת טלפון לוויני IsatPhone2

השכרת טלפון לוויני IsatPhone2 ברשת לווינית אינמרסט מספק תקשורת לווינית רציפה ואיכותית וכיסוי רחב&nbs..

₪35

השכרת מסנגר לוויני SPOT X

השכרת מסנגר לוויני SPOT X

השכרת מסנגר לוויני SPOT Xמסנג׳ר לווייני הוא מוצר מעולה עבור כל מי שהוא אוהד של מחנאות או טיולים, או..

₪50

מציג 1 עד 3 מתוך 3 (1 עמודים)

השכרת טלפון לווייני הוא אמצעי תקשורת חיוני למטיילים שמגיעים לאזורים שבהם אין קליטה סלולרית. נראה שכדור הארץ כולו עטוף ברשתות סלולר ואינטרנט, אך בפועל רק אחוז קטן של השטח מרושת באמצעי תקשורת אלה, שמרביתם ממוקמים בסביבות מאוכלסות. באזורים מדבריים, בהרים ובמקומות מרוחקים אין אפשרות לקיים תקשורת סלולרית.

לכן הטלפונים הלווייניים חיוניים במקומות בהם אין אפשרות להשתמש במכשירים הניידים הסטנדרטיים. תכונה חשובה של הטלפונים הלוויניים היא האפשרות לשליחת הודעת חירום במקרים שבהם המטייל נמצא בסכנה. ההודעה נקלטת באמצעות הלוויין ומועברת למוקד סיוע שמקבל את נתוני המיקום מהמכשיר. השכרת טלפונים לווינים מיועדת למשתמשים שמטילים באזורים מנותקים מתקשורת. הטלפונים הלווייניים מספקים גישה לרשת התקשורת לכל מי שנמצא מחוץ לאיזורי קליטה. מטיילים בודדים במסלולי אקסטרים, קבוצות מטיילים באזורים מבודדים, נהגים בכבישים מרוחקים ועוד. התשלום הוא לפי עלויות יומיות ולרוב כולל אפשרות בחירה בחבילת שיחות מוגדרת. קיימים כמה דגמים של טלפונים לווינים, בהתאם לגודלם והפונקציונליות שלהם אך גם בהתאם לרשת הלווינית אליה מתחברים המכשירים. לאחר החזרה מהטיול מוחזר הטלפון הלוויני לחברת ההשכרה ואיתו מספר הטלפון ששימש בתקופת ההשכרה.

עלויות השכרת טלפונים לווינים אומנם יקרות יותר ממכשירים כגון מכשירי מסנג'ר שמשדרים הודעות בלבד, אך למכשיר הטלפון יתרונות שאינם קיימים במכשירים הפשוטים יותר, החל בשיחות טלפון לכל מקום בעולם, שליחת הודעות טקסט ודוא"ל, רשימת אנשי קשר, מידע על נתוני השטח ועל מזג האוויר ועוד. במצבי חירום מאפשר הטלפון הלוויני אפשרות שליחת הודעה לאנשי קשר והודעות חירום למוקד שמפעיל את כוחות הסיוע. האפשרות לשיחת טלפון במצבים אלה מקלה על תהליך האיתור, כאשר יש אפשרות לקבל מהמשתמש פרטים על מיקומו. טלפונים לוויניים הם מכשירים קומפקטיים ונוחים לשימוש ואפשר לשמור אותם בהישג יד במקרה הצורך. הטלפונים משמשים ביעילות מטיילים שמחכים לשיחה או להודעה חשובה. הם מאפשרים לשמור על קשר טלפוני עם אנשים נוספים במסלול הטיול ובמקומות רבים הם ציוד הכרחי עבור המטיילים. הפונקציונליות שלהם היא בדומה למכשירי סמארטפון, כולל מפות ומידע על המיקום, וכמו כן לחלק מהדגמים אפשר להוסיף הרחבות. יש כמה צעדים שרצוי לבצע לפני השכרת טלפון.

מכיוון שקיימים דגמים שונים של טלפונים לווייניים חשוב לבחור את המכשיר בהתאם לפונקציונליות שלו עבור המשתמש. כמו כן, יש לבדוק את התאמת רשת הלוויינים אליה מתחבר המכשיר לאזור הטיולים או הנסיעות הצפוי. זה מכיוון שמלבד רשת אירידיום הפרושה מעל כל כדור הארץ יש רשתות לווינים נוספות, המרושתות לאזורים מסוימים של הפלנטה כאשר עלות החיבור לרשתות אלו זולה יותר. כדאי לבדוק את אופן הפעלת המכשיר ובמקרי הצורך לבקש הדרכה לשימוש במכשיר הטלפון הלווייני. ולא לשכוח להוסיף את פרטי חברת הביטוח ורשימת אנשי קשר שאליהם אפשר להתקשר במקרי חירום.